מי לא רוצה לשמור לנצח על מראה צעיר ויפה?

בחברה שבה תוחלת החיים הולכת ועולה, טיפול או מניעה של סימני ההזדקנות הראשונים יכולים להשפיע ישירות על איכות החיים שלנו והופכים לנושאים משמעותיים עבור כל אחד ואחת. כפי שאת ודאי יודעת ומרגישה, במהלך השנים עובר עורך שינויים המשפיעים על המרקם, הנפח והמראה שלו. כשאנו מזדקנים, העור שלנו מאבד את מראהו הצעיר כתוצאה מירידה בייצור הטבעי של מרכיבי נפח ולחות כמו חומצה היאלורונית וקולגן. כתוצאה מכך מופיעים קמטים וקמטוטים באותם מקומות שבהם העור שלנו   נראה בעבר צעיר, חלק וזוהר..

תהליך ההזדקנות הטבעי של עור הפנים נובע משילוב של 3 גורמים:

שינוי במבנה העצמות ואובדן רקמת השרירגורמים לירידת נפח ולשינויים במתאר הפנים.

אובדן שומן הפנים גורם לצניחה של העור, לאובדן נפח וכתוצאה מכך להופעת קמטוטים, קמטים וקפלים.

התייבשות העור מובילה לירידה באיכותו של העור כתוצאה מירידה באלסטיות, במיצוק ובזוהר.

belotero1

שני את האופן שבו את מתבגרת

כיום ניתן להפחית את סימני ההזדקנות הטבעיים על ידי החלפת החומצה ההיאלורונית שאבדה. חומצה היאלורונית היא, למעשה, קרם הלחות הטבעי של העור.חומצה היאלורונית יכולה לשאת עד 1,000 פעמים את משקלה במים, ועל ידי כך לשמר את האופי החלק (אפקט הלחות) והמלא (אפקט הנפח) של העור שלנו.

מוצרים המכילים חומצה היאלורונית משמשים את הרופאים במגוון רחב של טיפולים ברפואה האסתטית.

השבת לחות העור: הרווי את הצימאון של עורך

חומצה היאלורונית מסייעת להחיות את העור תוך שיפור המרקם והגמישות שלו. לטיפול להשבת הלחות השפעות דרמטיות על מיצוק והחלקת עור הפנים, הצוואר, המחשוף וגב כפות הידיים.

מילוי קמטים: החליקי והעלימי את הקמטים שלך 

חומצה היאלורונית משמשת למילוי והחלקת הקמטים בכל איזורי הפנים, בכללם אזורים שמועדים לקמטי גיל כמו כמו הקפלים שסביב האף, הפה והשפתיים.

עיצוב ופיסול: השיבי נפח לפנייך ועצבי מחדש את מתאר הפנים

במסגרת טיפול פנים מלא, הרופא יקבע תכנית מותאמת אישית בה ייצור מראה הרמוני וסימטרי לפנייך. תוצאה זו מושגת על ידי שימוש במגוון ריכוזים של חומצה היאלורונית, החל מהגרסאות הקלות יותר, המשמשות להחלקת קמטים ועד לחומרים המעניקים נפח עמוק ויכולים להחליף את הרקמות שאבדו ולבנות מחדש את מתאר הפנים.

ששש… מה הסוד של Belotero?

בלוטרו® הוא חומר מילוי מבוסס חומצה היאלורונית, העשוי מאותם רכיבים מייצרי נפח ולחות הנמצאים באופן טבעי בעורך ולכן הוא הבחירה הטבעית לטיפול אסתטי ולהפחתת קמטוטים וקמטים.

בלוטרו® משתלב באופן מושלם בתןך רקמת עורך וכך מסוגל לספק תוצאות עדינות ואחידות מבלי לשבש את קווי המתאר הטבעיים של פנייך. עם בלוטרו® את יכולה להיות בטוחה שאף אחד לא ידע כיצד את מצליחה להיראות כל כך רעננה, צעירה ובטוחה בעצמך. הסוד של בלוטרו® יכול להיות גם הסוד שלך.

אם טופלת בעבר בחומרי מילוי קמטים, תופתעי מהעידון של האזור המטופל ב- בלוטרו®. בשונה מחומרי מילוי אחרים, לא צפוי שתרגישי כלל את השתל, אך בהחלט תראי את התוצאות המרעננות.

belotero2

שילוב מושלם בעור למראה טבעי והרמוני

BELOTERO® HYDRO – הוא המוצר שיעניק לך מראה צעיר ומלא חיים. השילוב המנצח שלנו, הכולל חומצה היאלורונית וגליצרול, יעניק את אפקט הלחות המשקם הדרוש לעורך.

 היפרדי לשלום מקמטים וקמטוטים עם BELOTERO® SOFT & BALANCE שיחליקו את כל סוגי הקמטים ויגרמו לך להיראות ולהרגיש חדשה.

 למראה מלא ורענן, בחרי ב- BELOTERO® INTENSE הפיתרון המושלם למילוי קמטים עמוקים ולעיצוב שפתיים. כדי להשיב את נפח הפנים באופן מעודן ואלגנטי, נסי את BELOTERO® VOLUME, חומר המילוי האידיאלי לקימורי פנים מושלמים.

למראה מלא ורענן, בחרי ב- הפיתרון המושלם למילוי קמטים עמוקים ולעיצוב שפתיים.

כדי להשיב את נפח הפנים באופן מעודן ואלגנטי, נסי את חומר המילוי האידיאלי לקימורי פנים מושלמים.

belotero3

הטכנולוגיה העומדת מאחורי מוצרי בלוטרו רשומה כפטנט ומאושרת על ידי רשויות הבריאות המחמירות ביותר בעולם (ארה”ב, אירופה, ישראל). אנו מתחייבים לאיכות מעולה ומבטיחים לספק מגוון מוצרי חומצה היאלורונית שיעניקו לך תוצאות בטוחות, מראה צעיר, זוהר וטבעי לאורך זמן, בטיפול מהיר, קל ונטול כאבים

תוצאה בטוחה עם - Belotero

belotero4

האם הטיפול כואב?

טיפולי מילוי קמטים, עיצוב קווי מתאר או השבת לחות הם, יחסית, נטולי כאבים. מטופלות מסויימות עשויות לחוש אי-נוחות קלה. בלוטרו זמין בשילוב חומר האילחוש לידוקאין. באמצעות השילוב הזה מופחתת תחושת הכאב וגוברת הנוחות בזמן הטיפול. האם האזור המטופל יתקשה או ירגיש לא טבעי? בלוטרו® משתלבת ברקמת העור שלך טוב כל כך, עד שבניגוד לחומרי מילוי אחרים, אינך צפויה לחוש כלל את השתל כאשר תגעי באזור המטופל. דבר זה חשוב במיוחד באזורים כמו השפתיים שלך, בהם תרצי לראות את התוצאות אך לא לחוש במשהו שונה.

כמה מהר אוכל לשוב לפעילות רגילה ?

מכיוון שתופעות הלוואי לאחר הזרקה הן מינוריות וזמניות מאוד, רובן הגדול של המטופלות חוזרות לפעילות היומיומית מיד לאחר ההזרקה. חלק מהמטופלות חוות נפיחות קלה או אדמומיות לאחר ההזרקה, שבדרך כלל נעלמות זמן קצר לאחר תום הטיפול. בנוסף, בעקבות ההזרקה יכולה להופיע חבורה קלה או שטף דם אותו ניתן להסתיר בקלות באמצעות מעט קונסילר.

האם אחוש בהבדל מיידית?

כן, התוצאות האסתטיות הן מיידיות. מכיוון שהטיפול אינו פולשני כמו ניתוח, תוכלי להמשיך בפעילויות היומימיות שלך מיד אחריו!

כמה זמן נמשכת ההשפעה של בלוטרו?

אחד היתרונות הגדולים של חומרי המילוי שלנו הוא השפעה ארוכת טווח שנמשכת בין 9 ל-18 חודשים. עם זאת, יש לזכור שמשך זמן ההשפעה אינו קבוע. משך ההשפעה תלוי בגורמים רבים, כגון סוג הטיפול, האזור המטופל, סוג העור של המטופלת, מצב העור, אורח החיים והגיל.

לאחר הטיפול הראשוני, אנו ממליצים על ביקורי מעקב, שבמהלכם הרופא עשוי להחליט להזריק חומר נוסף, כדי לשפר את ההשפעה של הטיפול הראשוני.

כדי להשיג תוצאות מיטביות ומשביעות רצון לאורך זמן, סביר שהמטפל שלך ימליץ על שניים עד שלושה טיפולים סמוכים (בהפרש של שבועיים עד שלושה שבועות בין טיפול לטיפול). לאחר מכן ידרשו טיפולים תכופים פחות, בתדירות של פעם או פעמיים בשנה, בהתאם למצב העור והקמטים שלך.

האם ישנם סיכונים או תופעות לוואי למוצרי בלוטרו?

המוצרים שלנו מבוססים על חומצה היאלורונית, שהיא מרכיב טבעי של העור. הטכנולוגיה והמוצרים של בלוטרו נבדקו על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקני (FDA), שהוא המחמיר בעולם ומחייב מחקרים רפואיים רבים להוכחת הבטיחות והיעילות שלו. לכן אין צורך בבדיקת אלרגיות מקדימה ויש סבירות נמוכה, יחסית, לתגובה חריגה כתוצאה מהטיפול. מספר תגובות הקשורות להזרקה כמו אדמומיות קלה, נפיחות, גירוד, שטפי דם וכאב באזור ההזרקה עלולות להופיע. תגובות אלה הן טבעיות לחלוטין בכל הזרקה, הינן קלות עד בינוניות ובדרך כלל נעלמות זמן קצר לאחר הטיפול – לרוב לאחר יום או יומיים. ידעי את הרופא שלך על כל האלרגיות שלך, בייחוד אלרגיה ללידוקאין, לפני הטיפול. עלייך ליידע תמיד את הרופא המטפל אודות כל תופעת לוואי ו/או תגובה שמתעוררת לאחר הטיפול. אל תהססי לשאול שאלות רבות – המטפל המוסמך ידע לענות עליהן.

להורדת המחקרים הרפואיים של המוצר אנא לחץ/י כאןלהורדה

תמונות לפני ואחרי

אחרי

לפני

אחרי

לפני

אחרי

לפני

אחרי

לפני

אחרי

לפני

בלוטרו, פשוט חלק ממני

לא ממש הרגשתי כאב – מה שהרגשתי לא היה שונה בהרבה מההרגשה בזמן טיפול פנים.

זה טיפול טבעי – עבורי זה פשוט הכרחי.

אנשים הגיבו מיד ואמרו לי שאני נראית צעירה בהרבה מהגיל שלי, מבלי שאמרתי דבר.

לפרטים נוספים אודות בלוטרו