היסטורית החברה

פרומדיקס יוצרת קשרים עם חברות באירופה, רוסיה וקזחסטן עם מיזמים משותפים.

פרומדיקס הופכת לאחת החברות המובילות בתחומה. אנו מכניסים לקטלוג החברה לייזרים לחידוש העור, מכשור גלי רדיו למיצוק העור ואת חומרי המזותרפיה של “דרמהיל”. כמו כן, בשנת 2009 פרומדיקס נכנסה לתחום הקוסמטיקה הרפואית עם מוצרים מהפכניים לעידון קמטים, עידוד התחדשות העור ומניעת הזדקנותו.
אנו מארגנים הרצאות עם מרצים בינלאומיים, סדנאות, הדרכות למילוי קמטים, מזותרפיה ודרמהרולר. ביססנו את מעמדנו כחברה אשר חדשנות ויישום טכניקות נכונות באסתטיקה הרפואית חרותות על דיגלה.

עקב דרישה גוברת מלקוחות, החברה נכנסה לתחום הרפואה האסתטית עם חומרי מילוי חדשניים ודרמהרולרים.

גבריאל חנני, רוקח בעל תואר שני מאוניברסיטת סמלווייס שבבודפשט, הונגריה מסיים את לימודיו ופותח את חברת פרומדיקס בהונגריה. בתחילת דרכה עסקה החברה בתחום רפואת העור, גילוי מוקדם של סרטן העור, מכשור לייזר דרמטולוגי, ומכשירים ניתוחיים אחרים בתחום.

חברת פרומדיקס מקבלת את הזיכיון של חברת  MERZ להפצת חומר מילוי הקמטים BELOTERO  באישור ה-FDA

פרומדיקס מעמיקה את ההפצה בתחום הכירורגיה הפלסטית עם מוצרים לשחזור שד והגדלת חזה, טיפול בצלקות, חוטים למיצוק עור הפנים וטיפול בפצעים קשיי ריפוי

פרומדיקס מכניסה למגוון המוצרים שלה את אחד מחומרי המילוי המובילים בעולם: פרפקטה. בנוסף, החברה מתחילה לעבוד עם המחטים והקנולות המובילים בעולם מתוצרת: TSK LAB

חברת פרומדיקס מתחילה את פעילותה בישראל בתחום האסתטיקה הרפואית. המוצרים עימם אנו עובדים הם: רימייק – חומר מילוי קמטים, דרמהיל– חומרי מזותרפיה, היאלסטייל – חומצה היאלורונית למילוי קמטים ודרמהרולרים.